Warszawska 10, pierwsze piętro.

62-800 Kalisz

PROHAB + 48 535 140 700

Parking bezpłatny na posesji nieruchomości.

PROHAB- Twój trener personalny w Kaliszu

Jesteśmy Twoją motywacją.

Jesteśmy realizacją Twojej wizji lepszego siebie.

Jesteśmy po to, aby wskazać Ci kierunek i pilnować, abyś nie tracił z oczu celu.

PROHAB to specjalistyczne, nowoczesne podejście do zdrowego stylu życia. Nie obiecujemy spektakularnych efektów za darmo. Ceną będzie Twój wysiłek i wprowadzenie diametralnych zmian do codzienności. Uwierz jednak, że to się opłaci. Zepsuta winda nie będzie już problemem, ale kolejną okazją do pokazania, w jak świetnej jesteś kondycji. Poranna gimnastyka stanie się błahostką i zwykłą czynnością, jak mycie zębów czy wybór garderoby.

Pomożemy Ci w zrobieniu najważniejszego kroku w drodze po zdrowie, szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Będziemy stale Cię motywować, modyfikować programy treningowe, napędzać Cię do zadbania o siebie.

Jesteśmy także fachowcami od rehabilitacji, walki z bólami kręgosłupa i skutkami urazów. Zawsze szukamy przyczyny problemu, bo tylko to gwarantuje Ci trwałą poprawę komfortu życia.

PROHAB to miejsce Twojego treningu, rehabilitacji, fizjoterapii, walki z bólem i ograniczeniami. Poradzimy sobie z Twoimi urazami, opracujemy dla Ciebie indywidualną, zdrową dietę, wyznaczymy Ci cele i pomożemy w osiągnięciu sukcesu. Stawiamy na profesjonalne podejście i przyjazną atmosferę. Wiemy, że tego właśnie szukasz.

To my – eksperci od Twojego zdrowia i środek do jasno określonego celu – pięknej sylwetki i wysokiej sprawności. Wierzymy w Ciebie. Dasz radę!