Odchudzanie

Odchudzanie

PROHAB Kalisz

Pomożemy Ci osiągnąć idealną sylwetkę!

Znasz historię Katarzyny, która zgubiła 30 kilogramów w miesiąc stosując tę „jedną prostą metodę”? Nie wierz w takie bajki. Skuteczne odchudzanie to kompleksowy proces, który będzie wymagał od Ciebie sporo samozaparcia, przejścia na zdrową dietę i ćwiczeń. Może być Ci trudno osiągnąć to samodzielnie. Spokojnie, jesteśmy obok i pomożemy Ci w realizacji tego ważnego postanowienia.

W Polsce ponad 60% mężczyzn i około 50% kobiet ma nadwagę. Otyłość dotyka już prawie co trzeciego z nas. Nie ma żadnych wątpliwości – zmagamy się z problemem cywilizacyjnym. Zbędne fałdki tłuszczu to nie tylko defekt estetyczny, ale także realne zagrożenie dla zdrowia. Nadwaga jest jedną z głównych przyczyn chorób układu krążenia i kostno-stawowych. Uświadom to sobie póki nie jest za późno.

PROHAB to Twoje profesjonalne wsparcie w walce o szczupłą sylwetkę i dobrą kondycję. Opracujemy dla Ciebie indywidualny plan dietetyczno-treningowy. Będziemy pilnować efektów i na bieżąco wprowadzać zmiany, aby zagwarantować Ci jak najszybszą redukcję masy ciała.

W odchudzaniu kluczowe jest jednak osiągnięcie trwałego efektu. Nie sztuką jest zgubienie kilkunastu kilogramów w kilka tygodni. Cała idea to bezpieczna utrata wagi i jej ustabilizowanie na pożądanym poziomie. Takim, który zapewnia Ci piękny wygląd i ogólne zdrowie oraz dobrą kondycję.

Pamiętaj!

Nie obiecujemy Ci cudów. Nie jesteśmy szarlatanami, ale fachowcami od bilansowania diety i opracowywania ćwiczeń wspierających redukcję tkanki tłuszczowej. Pomożemy Ci zrobić pierwszy, najtrudniejszy krok, a następnie udzielimy Ci wsparcia w utrzymaniu odpowiedniego poziomu motywacji.

Przekonaj się, jak działamy i skontaktuj się z nami TERAZ.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz