• Gorąca terapia dla ciała i duszy.

  • Kąpiel w saunie to wiele korzyści zarówno dla ciała, jak i umysłu.

Ciepło wpływa na lepsze ukrwienie tkanek, a co za tym idzie dotlenienie skóry. Mięśnie odpoczywają, napięcie zanika – w efekcie czujemy się zrelaksowani, a umysł oczyszcza się. Kilka minut dziennie wystarczy, aby wyglądać i czuć się lepiej.

Sauna łagodzi stres

Główną zaletą korzystania z sauny jest ukojenie nerwów. Napięcie związane z życiem codziennym może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dolegliwości takie jak choroby serca z reguły są częściowo związane ze stresem. „Przegrzanie” organizmu rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie oraz stymuluje wydzielanie się endorfin.

Już po pierwszej wizycie w saunie skóra staje się zauważalnie czystsza, gładsza i delikatniejsza

Pod wpływem gorąca otwierają się pory, zostają usunięte zrogowaciałe komórki naskórka, a także zanieczyszczenia.

Sauna – dobra na sen

Po kąpieli możemy poczuć miłe zmęczenie, dlatego dobrze jest korzystać z niej wieczorem. Rano wstaniemy rześcy i pełni energii. Kolejnym atutem, jaki daje  sauna to przyśpieszenie procesów myślenia, kojarzenia i koncentracji.

Rzadsze infekcje

Regularne wizyty w saunie hartują, zmniejszają częstotliwość występowania przeziębienia i grypy. Gorąca para pozytywnie wpływa na wytwarzanie się białych krwinek, co z kolei pomaga zwalczać choroby i wyeliminować wirusy.

Chwila dla siebie

Wyjście do sauny to świetna okazja do wyciszenia i odprężenia się. W tym miejscu można również spędzić czas z rodziną lub znajomymi.

Decydując się na seans w PROHAB, zyskujesz komfort i atmosferę prywatności

Pomieszczenie jest na twoją wyłączność, cena to 65zł / 1,5h (max 5 osób).

you're currently offline